Loading
İçerik : ECUNATİON Hizmetlerimiz

AdBlue Arıza Çözümü

 

AdBlue Nedir?

AdBlue sıvı bir çözelti olup araçların egzoz gazlarındaki NOx oranını düşürmek için; üretici tarafından araca entegre edilmiş AdBlue sistemi vasıtasıyla egzoz gazına püskürtülür.

Motordan çıkan yüksek sıcaklıktaki egzoz gazları üzerine püskürtülen AdBlue Sıvısı ile yüksek sıcaklık altında amonyağa dönüşür ve çevreye zararlı NOx gazlarının, zararsız nitrojen gazı ve su buharına dönüşerek egzozdan atılmasının sağlar. Günümüzde üretilen bir çok Ticari Araçta kullanılmakla beraber yeni nesil üretilen binek otomobillerde de standart olarak sunulmaya başlamıştır.

EcuNation ile AdBlue Problemini Çözelim!

AdBlue Problemi yeni nesil araçlarda maalesef sık karşılaşılan bir arızadır. AdBlue Arızası veren araçlar için yazılımsal olarak çözümler mümkündür. AdBlue Arızası na sebep olabilecek kullanıcı hataları da maalesef ki günümüzde AdBlue Problemlerinin en büyük kaynağıdır. Üreticilerin istediği normlara uymayan AdBlue Sıvısı kullanılması bunun başlıca sebeplerinden gelir. AdBlue Sorunu veren bir araç maalesef belirli bir yol katettikten sonra bir daha çalışmamaktadır. Sizde aracınızda AdBlue Problemi ile karşılaşırsanız vakit kaybetmeden çözüme ulaşmak için bizi arayın...

AdBlue İptali diğer hiç bir elektronik sisteme zarar vermez ve kalıcı bir çözümdür.


Whatsapp