Loading
İçerik : ECUNATİON Hizmetlerimiz

Motosiklet,Atv,Utv Yazılımları

 

Motosiklet-ATV-UTV araçlarda Chiptuning Uygulaması Nasıl Yapılır?

Otomotiv Sektörü teknolojiyi yakından takip en önemli sektörlerden biridir. Günümüz teknolojisinde herşey daha pratik daha kolay bir hal almıştır.

Teknoloji bu kadar gelişmeden önce araçlar üzerinde işlem yapmak istediğimizde bazı mekanik işlemler uygulamak gerekirken artık gelişen teknoloji ve pratik ürünler sayesinde araçlara elektronik olarak bağlanmak daha mümkün bir hal almıştır.

Bilindiği üzere binek ve ağır ağır vasıta grubu araçların ecu’larına bağlanılabilirken artık motosiklet,atv ve utv ecu’larına bağlantı sağlanabilmektedir. Günümüzde motosikletler de elektronik sistemler ile işlem sağlayabiliyor.

Motosiklerlerde diagnostik, beyin klonlama, chiptuning gibi işlemlerde artık kolaylıkla yapılabilmektedir.

Tüm bu işlemleri profesyonel cihazlarımız ile yapabilmekteyiz. Chiptuning işlemi özetle ECU’nun okunup mühendislerimiz tarafından isteklerinize göre hazırlanıp ve hazırlanan yazılımın tekrar aracınızın ECU'suna yüklenmesiyle gerçekleşir.

Chiptuning işlemi ile aracınızın performansı artar, devir hızları daha seri bir şekilde yükselir.

Chiptuning işlem araçlarda olduğu gibi motorsiklet,atv ve utv araçlarınızdada oldukça yüksek avantajlar sağlamaktadır.

Chiptuning sayesinde yakıt daha az tüketileceği için emisyon oranları düşecek ve çevreye verdiği zararda minimum düzeye inmiş olacak.

Chiptuning işlemi sonrasında uyguladığımız rev up işlemiyle RPM değerleri daha çok yükselir bu da daha yüksek devre çıkmasına sebep olur.

Motosikletler günümüzde trafikte daha rahat seyirde bulunabilmek isteyenlerin yada hız yapmayı sevenlerin tercih ettiği ulaşım aracıdır.

Hız tutkusu için motosiklet tercih eden insanlar motosikletlerinden her zaman yük hız ve performans beklemektedirler.

İşte bu istek doğrultusunda motosiklet chiptuning işlemi uygulaması yapıldığı takdirde kullanıcılar bu durumdan oldukça memnun kalacaklardır.

İstenildiği takdirde aracınıza ek olarak;

Pop&Bangs

Hız Limit İptali

Rev Up

İşlemleride ilave edilebilir...

 


Whatsapp