Loading
İçerik : ECUNATİON Hizmetlerimiz

Ekonomi Chip Tuning

 

Ekonomi Yazılımları

Yakıt fiyatlarındaki ciddi artışlardan sonra bir çok müşterimiz ekonomi odaklı yazılım çözümlerine ilgi göstermektedir. Aktif olarak sürekli çalışan araçlardaki % 10 oranında bir tasarruf ; aylık ve yıllık bazda ciddi meblağlar oluşturmaktadır..

Uzmanlık alanlarımızdan olan Tır, Kamyon, Otobüs ve Traktör yazılımları ile ticari araçlarınızda yakıt tasarrufuna yönelik özel tasarruf çözümlerimiz mevcuttur. Bu Ekonomi Yazılımları, müşterilerimizin kullanım şartlarına ve isteklerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede yüksek adetli araçlardan oluşan filo müşterilerimiz ciddi anlamda Yakıt Tasarrufu sağlayarak ciddi bir maddi kazanç sağlamaktadır.

EcuNation %5 ila %20 arasında yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Gerek şehir içinde dur-kalklarda gerekse uzun yolda rampalarda, sürekli vites küçültmek veya küçük viteslerde uzun süre kullanmak zorunda olmak, hem aracın motorunu yorar hem de fazla yakıt sarfiyatına neden olur. Bununla birlikte düşük hızlarda seyir etmenin getirdiği zaman kaybı da cabası.

Yazılım sonrası aracınızın marka ve modeline göre mevcut motor gücü 100 Hp kadar, mevcut torkuda 200 Nm kadar yükselir. Bu sayede aracınız çok rahat bir şekilde ve bir üst vites kullanılarak hızlanabilecektir. Ayrıca özellikle yakıt tasarrufu isteyen müşterilerimize hazırlanan yazılımlarda yapılan özel hava yakıt karışım ayarları sayesinde elde edilen tasarruf miktarı da artmaktadır.

 


Whatsapp