Loading
İçerik : ECUNATİON Hizmetlerimiz

Performans Chip Tuning

 

Yepyeni bir sürüş deneyimi keşfedin.

Daha fazla Güç, daha yüksek Tork, Muhteşem devir hızlanması, daha güçlü hızlanma ve daha hızlı tepkiler. EcuNation ChipTuning’in aracınıza kazandıracağı yeni özellikleri seveceksiniz.Aracınızın güç Potansiyelini kullanın, EcuNation Chiptuning tüm ayarları basitçe maksimuma dönüştürmez, Motorunuzun tasarım sınırları içinde akıllıca optimize eder.

Aynı motor boyutunda ve silindir sayısıyla aynı üreticinin ürettiği modeller neden farklı güç çıkışlarına sahip? Çünkü Günümüzde daha güçlü motorlar arasındaki tek fark genellikle motor yönetimi elektronikleridir. Donanım aynı - fark yaratan bir yazılım. EcuNation'un elektronik ayarlama çalışmaları aynı prensibe göre yapılır.Bu, motorunuzdaki güç rezervlerinden en iyi şekilde yararlanabilmenizi ve diğer türlü ödeyeceğiniz fiyatın küçük bir parçasına daha güçlü bir otomobilin performansından zevk alabilmeniz anlamına geliyor..

 

EcuNation ile Aracınızın tam potansiyelini kullanın.

Aracınız stok olarak güçlü bir motora sahip olsa bile, mühendisler dünya genelinde iklim koşulları ve yakıt sınıfları için rezervler ayıracaktır. EcuNation motor optimizasyonu arabanızda size yeni ve heyecan verici bir sürüş deneyimi sağlamak için bu rezervlere dokunabilir..

Chip ayarı, öncelikle yakıt enjeksiyon sistemini elektronik olarak optimize ederek güç çıkışını geliştirir.Benzinli motorlarda aşırı besleme, supercharger ya da turbocharger vasıtasıyla yapılabilir.

 

İşte bu nedenle ürünlerimiz en titiz testlerden geçiyor ve yine bu nedenle yılda 1.000'den fazla Chiptuning ürünü satıyoruz ve dünya çapında 46 bayimizde müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

 


Whatsapp